13 lut 2012

Mini walentynki- dzień przed.

Ahoj !
Już jutro walentynki. Święto zakochanych.. W sumie fajna atmosfera, chociaż miłości nie powinno się wyznawać od święta, tylko zasze !

Ja natomiast miałam walentynki dzisiaj w pewnym sensie, ponieważ jutro mam tańce, i nie dałoby rady spędzać ich tak jak należy. A więc dziś dostałam zaproszenie od K. Posiedzieliśmy sobie u niego, było całkiem  fajnie ; *
Dałam Mu takiego lizaka z napisem Kocham Cię, a ja dostałam wielkiego misia i czerwoną różę. Mam zdjęcia tego wszystkiego, i jeszcze dwóch walentynek. Jedna jest dla K., a druga dla przyjaciela Filipa. Dawno nie dawałam zdjęć na bloga, co postaram się nadrobić ;)

A teraz muszę troszkę powtórzyć sobie z Geografii i z Polskiego, bo jutro czekają mnie dwa sprawdziany, ale jakoś niezabardzo się tym przejmuje, bo mam co innego w głowie.. A pozatym, niedługo dam wam kilka moich rysunków, bo znowu wracam do rysowania. Skoro niby mam talent, a nawet jeśli nie, to jeśli będę ćwiczyć to może w końcu będzie coś, w czym jestem dobra, bo podobno mam talent po tacie.. No chciałabym :)

Różyczka ^ ^ 

Kartka dla Filipa

A to jej wnętrze :)

Kartka dla K.

I takie wnętrze 


Łapka misia :)

I serduskoo 
A to misiek w całej okazałości. Ale jest mięciutki ^ ^ 
Jutro w szkolę będę roznosić walentynki po klasach, zapowiada się ciekawie :)

3 komentarze:

  1. super że spędziłaś walentynki z kimś wyjątkowym :) gratulki.

    OdpowiedzUsuń
  2. noo fajnie że masz kogoś takiego wyjątkowego :))

    OdpowiedzUsuń
  3. a tańczę. ale bardziej dla zabawy niż jakbym wiązała z tm jakieś plany. dla mnie to totalna zabawa, i sport. :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.