21 kwi 2012

Po festiwalu.

Rano koło 10 byłyśmy już całym zespołem w Chrzanowie. Troche posypało się ustawienie, bo brakowało nam dwóch osób. Moniki, ale o tym wiedzieliśmy już od tygodnia, więc pozmienialiśmy troche ustawienia, a  dzisiaj okazało się,ze nie będzie też Marty, I to okazało się problemem, bo w większości układów Marta jest środkową, i do niej się ustawiamy. Podjęliśmy decyzje, że Damian zatańczy zamiast Marty. No i udało się. Koło 11 zawołali na scenę zespół "didżeridoł" chociaż powinni czytać tak jak się pisze czyli Digerido, no ale mniejsza z tym. Ogólnie to nie stresowałam się tak bardzo przed występem. Dopiero na scenie przed rozpoczęciem słyszałam jak mi serce wali. Pierwszy raz włożyłam w taniec tyle energii i serca. Nie pomyliłam się w żadnym kroku, wszystko wyszło dobrze. Dałam z siebie wszystko, i poczułam, że taniec to to co kocham. Takie niesamowite uczucie podczas tańca. Wyszło dobrze, jednak nie zdobyłyśmy żadnego miejsca ale było świetnie.
Haha, potem w oczekiwaniu na wyniki chodzili po sali strażacy/ratownicy i dawali wodę do picia osobom które sie zle czuły czy coś. I jak dwóch takich młodych strażaków podeszlo do babć niedaleko nas, to powiedziałyśmy z Werą, żeby nam tez przynieśli, bo koleżanka płonie. Przynieśli nam po kubeczku wody, i się tak do nas uśmiechali miło. Potem za każdym razem jak przechodzili koło nas to się uśmiechali do nas. Potem dodali nam jeszcze wody, i minęli nas na przystanku, a potem chcieli z nami wsiąść do autobusu ;)

Śmiesznie było, a najważniejsze, że znowu troche się zżyliśmy jako zespół ;]

Na dole filmik z wcześniejszego występu w sosnowcu w marcu.

Ja na początku jestem trzecia od lewej strony, przy tym pierwszym ustawieniu "zębie"..
Co sądzicie o układzie ? Równo ?

2 komentarze:

  1. Jezu kocham to! *-* Oglądałam z zapartym tchem. Normalnie aż zachciało mi się iśc znó do Laboratorium Tańca ale boję się, bo tam chodza typy z mojej starej szkoły. Po za tym ta mroczność, muzyka mi się podoba! JA PIERDOLE OCZAROWAŁO MNIE TO *-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo to jest zarąbiste! c: Bardzo mi się też podobały te czarno-białe koszulki ^^

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.