4 kwi 2011

Hi Hey Hello !

Dziś mam dużo wolnego czasu więc napiszę do was.

W szkole jak zwykle nic nowego. A na religii Marek sobie kichnął i glut na spodnie poleciał.. Cała klasa z niego miała polewe.. Kichnął i glutem strzelił xdd.
Po lekcjach poszłam z Karo C. do sklepu w którym pracuje jej mama, bo tam sobie rano gitare przywiozła. Wzięłyśmy jej gitarę, pod moją klatką czekał Dominik ze swoją gitarą, a ja poleciałam na górę po swoją.. Szczegół, że nie mam futerału i w ręce ją niosłam, ale w końcu hardcorem jestem xdd. Na kółku pan od religii nastroił mi gitarę, a Artur nauczył początku tej piosenki z Usta Usta.. ^^..
Mam stresa, bo pani od Anglika powiedziała, że na pokazie naszego gimnazujm szóstym klasom Ja i Olka mamy pokazać tą scenke co na angliku robiłyśmy.. No przed klasą to spoko, ale przed szóstoklasistami z innych szkół to chyba stresa bd mieć.. Trzymajcie kciuki, żebym się nie pomyliła w tekscie..
A jutro nie mamy drugiej i trzeciej lekcji bo w szkole jest organizowany konkurs ekologiczny. Ciesze się niezmiernie, bo na drugiej i trzeciej lekcji mamy plastykę i zajęcia artystyczne.. Przedmioty same w sobie spoko, ale pani.. Najgłupsza baba w całej szkole.. Ja nie lubić pani od plastyka. Ona to zły kobieta. xdd.
A na pierwszej lekcji mamy matmę a, że pani przygotowuje konkurs, to nasza klasa będzie pomagać przygotowywać go :)
Rano sobie pofalowałam włosy prostownicą.. Miały być loczki, ale wyszły takie fajniutkie fale.. ^^
A przed chwilką z nudów sprzątnęłam kuchnię i swój pokój. To dziwne, że chciało mi się sprzątać ! ;p

Ostatnio znalazłam fajną stronkę Modna.pl 
Bardzo podobają mi się niektóre dodatki. To niektóre z nich. :
Bardzo podoba mi się ta kokardka a wam ?
Lubię takie jakby stare dodatki ^^

Urzekła mnie ta sówka <3


Ciasteczkowy wisior.. Sweet ^^

Ja chce taki do telefonu !
  Co sądzicie o dodawaniu troche innych notek niż zwykle. ? Będę opisywać swoje dni, i dawać obrazki jakiś fajnych ciuchów, dodatków.. Chyba, że nie chcecie, aby mój blog taki był to piszcie. Najważniejsze to to żeby wam się podobało.. ;]

Pozdrawiam wszystkie qpy <3
TyŚka~

2 komentarze:

  1. jesteś jednak, hah ♥
    + okej, mogą być te obrazki

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne dodatki <33
    Tu masz ten adres z obrazkami: bekyoot.com

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.