21 kwi 2011

Słoneczko ^^

Wreszcie poczułam wiosnę na 100%.. Zachwyca mnie widok młodych listków na drzewach i krzewach, zielonej trawy, kwiatków bzu i innych. Słońce tak pięknie świeci, że po protu trzeba korzystać z życia.. Rozpiera mnie pozytywna energia.Wiosna przyniosła mi wiele radości. Przestałam, zasmucać się wszystkim, teraz po prostu się cieszę i zrozumiałam wiele rzeczy.. Nie potrzebny mi chłopak skoro mam takich wspaniałych przyjaciół. Tylko oni nie uważają mnie za idiotkę, bo sami zachowują się podobnie. Tylko przy nich mogę wygłupiać się na całego i pokazać swoje prawdziwe Ja. Nareszcie nie mam tylko samych przyjaciółek, ale też przyjaciół. Przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną istnieje. Pomimo, że nie mam chłopaka to jestem tak po prostu szczęśliwa.. :)

Biore się właśnie za ostatnie porządki. Muszę pościelić łóżko, umyć podłogę, odkurzyć, poukładać na półkach nad biurkiem. Wiem, że jest Wielki Czwartek, ale chyba można jeszcze sprzątać, bo jest to czas oczekiwania na zmartwychwstanie Chrystusa. 

Dziś zapowiada się ciekawy, radosny dzień. Pójdę na polko z Sylwią i Olą, może Karoliną. Pójdziemy sobie gdzieś gdzie świeci słońce, weźmiemy kocyk i po prostu posiedzimy, pogadamy i pośmiejemy się. Ostatnio Pani od angielskiego powiedziała, że ja i Ola zachowujemy się jakbyśmy ciągle były na grzybkach halucynkach :D Jak dla mnie to komplement, bo uwielbiam wygłupiać się z Olą.. :)

Ostatnimi czasy zaczęło mnie interesować lepienie z modeliny. Podobają mi się takie lepione np. przywieszki do naszyjnika albo kolczyki. Muszę powiedzieć mamie, żeby kupiła mi modelinę. 

Dziękuję wszystkim którzy czytają mojego bloga, pomagają mi gdy mam jakiś problem i wogule za to, że są.
Przywiązałam się do was, mimo, że nie znam was na żywo tylko przez internet. Nie wyobrażam sobie życia bez Bloggera, i Was.. Najbardziej dziękuję La Rue, Forever, Lavender B., KlaudynJot. To dzięki wam, wyszłam z dołka.. Pomimo, że nie znacie mnie w prawdziwym świecie, akceptujecie mnie tutaj, w internecie. Oczywiście bardzo dziękuje wszystkim, którzy czytają bloga, komentują i obserwują.
Dziękuje Wam wszystkim za to, że akceptujecie to jaka jestem, moje wady i wszystko.. :)

Robione przez Karolinę dawno. Jeszcze w zimie.. Szyszunia ^^

Zapraszam was serdecznie do przeczytania mojego opowiadania. Narazie tylko 2 rozdziały :
http://niewymarzonewakacje.blogspot.com/

Dziękuję ♥

Pozdrawiam
TyŚka~

2 komentarze:

  1. Uwierz mi, że internetowe przyjaźnie czasem są cenniejsze niż te w rzeczywistości.
    Chciałabym zacząć pisać opowiadanie lub książkę, ale zupełnie nie mam pomysłu na tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy i wesoły post. :) I MAM NADZIEJE, ŻE JUZ NIE WPADNIESZ W ŻADEN DOŁEK- ANI W TEN PŁYTKI, ANI W TEN GŁĘBOKI ;P

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.