25 lis 2011

Chleb z posypką.

Ahoj !

NIe byłam na maratonie z Sylwią, bo nie wypaliło, ale w niedziele jedziemy do kina na 100%.
Nieobecność spowodowana, wiadomo czym- brakiem weny, i  ogólnie zanikiem zdolności pisania dla was na blogu. A tak pozatym, to ostatnio dostałam z opowiadania na polaku 5, i pani napisała " bardzo ładna praca".. Hmm, kiedyś pisałam opowiadania na 3, a teraz na 5. Może mi się tylko wydaje, ale być może poprawiłam się w pisaniu dzięki blogowi. Oczywiście notki tutaj to misz-masz- mortadella, ale na teście z polskiego potrafię się ię skupić.

Za chwilkę będę spadać do łóżeczka, ale oczywiście przed snem dobra książka do poduchy musi być. Aktualnie czytam "Nieposkromiona" z sagi "Dom Nocy". Pewnie większość z was złyszała o tej serii, bo jest dosyć popularna. No więc, życzę wam miłego weekendu, i odezwę się jutro.

Cya ;]

5 komentarzy:

  1. Aaaaa. Jestem lepsza. Rozkoszuję się teraz "Spaloną" ostatnią książką jaka wyszła z tej serii do tej pory. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje. to prawda. blog rozwija umiejętność pisania, potwierdzam, chociaż ja nigdy nie miałam z tym problemu. bardziej założyłam blog dlatego że uwielbiam pisać i muszę się gdzieś wyżyć literacko... :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja przeczytałam już Naznaczoną , Zdradzona , Wybrana , Nieposkromiona , Osaczona , Kuszona . Teraz z niecierpliwieniem czekam aż moja mamcia kupi mi Spaloną :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.