19 paź 2011

Sorki, sorki sorkii...

Ahoj !

Ja was bardzo, bardzo przepraszam, że tak zaniedbuję tego Bloga, ale po prostu nie miałam czasu, weny i chęci. Blog jest dla mnie ważny, tak samo wy czytelnicy ♥. Już troche ochoty na pisanie dla Was mi wróciło, ale powolutku.. No a tak kilka notek z ostatnich dni miałam napisać o tym co sb kupiłam w Centrum, co się działo w szkole itp. Ale po prostu jak chciałam kliknąc na przycisk "nowy post" to coś mnie powstrzymywało, i po prostu nie mogłam.. Obiecuję, że się poprawie..

A tak pozatym, to troche się ociepliło, bo kilka dni temu jak wychodziłam rano do szkoły, to rośliny były oszronione, i było 0 stopni około, a dzisiaj było 6.. A we wtorki i czwartki mam w szkole po 2 w-f pod rząd, a po szkole zajęcia taneczne. Te dwa dni są bardzo aktywne fizycznie, ale dobrze, przynajmniej mam dobrą kondycje fizyczną, a taniec sprawia mi wiele radości. Nie jestem jakąś super tancerką, i nie wszystko mi wychodzi, ale po jakimś czasie i wielu próbach jednak mi się udaje, i wtedy mam tą satysfakcję, że jednak mi się udało. Jeśli bardzo czegoś pragniemy to napewno nam się to uda, wystarczy, że mocno się o to postaramy.

Zdjęcie z zeszłej jesieni. Tym razem też chciałam takie zdjęcie, ale chyba już nie będzie okazjii.. :[


Wasza TyŚka~♥

3 komentarze:

 1. haha. dokładnie noo... tu szron a po pł trzeba sie rozebrać... widzi ktoś logikę w tym ?
  + witam też jestem z maja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam, nie przepraszaj, przecież każdy rozumie, że są ważniejsze rzeczy w życiu niż blog. Ja też tak czasem mam, że po prostu nie chce mi się pisać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczy komponują się z liściem.
  Oczy w kolorze liściowym.
  A może listnym?
  A może od razy listowym?
  Oczy z wiadomością.
  Oczy z przesłaniem.
  Tak, chyba może być taki kolor oczu. Zawsze to lepiej niż barwygnijącegopodłożapodnaszymistopami. Haha. Słaby żart. Płaski.

  OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.