10 maj 2011

Słońcee ^^

Znów przetrwałam w szkole ten dzień.. Zjadłam kotleta i troche ziemniaków na obiad w szkole. Próbóję poprawić oceny, ale mi nie wychodzi.. :C

Po południu poszłam z Karoliną,Olą i Sylwią Robić zdjęcia i leżeć na kocyku.. Poszłyśmy w takie urocze miejsce.. Nad stromym zboczem połozyłysmy koc na polance, i był śliczny widok na korony drzew i zachodzące słońce..Aż chciałoby się iść tam na randkę xdd. Robiłyśmy sobie zdjęcia w trawie, podczas skoku i wogule.. A najlepsze, bo zdjęłyśmy z Sylwią koszulki i robiła nam Karo zdjęcia w stanikach i spodniach xdd. I np. mamy foto, jak jestesmy we dwie w stanikach, albo jakieś osobno, albo jak się przytulamy, albo dajemy sobie buzi xdd. Może to się wam wydać lezbijskie, ale my się tak tylko wyglupiamy, bo nam teraz strasznie odbija.. xdd..Może jutro wstawię kilka fotek, ale napewno nie te w staniku ;d  Wróciłam o 20:45 i miałam meega kłótnię z mamą.. Wyszło na to, że nie wyjdę z domu dopóki nie będę miała błysku w pokoju i musze byc w domu o 20 i jak się spóźnie chociaż troche, to mnie nie wpuści do domu, tylko będę siedzieć na klatce schodowej.. I według mojej mamy jak zadaje normalne pytania, to według niej są nienormalne i wogule.. Potem zaczęła mówić, że kiedyś nie byłam taka, tylko grzeczniejsza i że hormony we mnie buzują i dojrzewam itp. A ja jej powiedziałam "No właśnie, dlatego taka jestem, to normalne" i troche sie uspokoiła.. Ona po prostu mnie nie rozumie.. Nie rozumie tego co czuję i wogule.. Boli mnie głowa, bo troche mocno się z nią kłóciłam..Dobrej nocki życzę wszystkim, i żebyście przeżyli tą nieszczęsną Środę w szkole..
TyŚka~

2 komentarze:

  1. Jest taka pogoda, że nikomu się już nie chce chodzić do szkoły.
    Mi mama też ciągle mówi o hormonach! :D
    + Ostatecznie zmieniłam adress bloga na cemetery-of-thoughts.blogspot.com (jeśli chcesz obserwować musisz dodać się do obserwatorów jeszcze raz).

    OdpowiedzUsuń
  2. też próbuje poprawić oceny i mi to nie wychodzi . -.-

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.