7 cze 2011

Gdyby życie..

Gdyby wszystkie momenty życia zapisywane byłyby na kartkach pamiętnika, do którego wgląd mielibyśmy dopiero kilka dni przed śmiercią.. Moglibyśmy powspominać wszystkie złe, przykre momenty jak też te najwspanialsze. Musimy dbać o wspomnienia.. O to, aby nigdy nie zapomnieć o pewnych osobach, które wniosły do naszego życia wiele. Dzień przemija za dniem.. Już nigdy nic nie będzie takie samo. Jedno niewłaściwe słowo, może mieć ogromne konsekwencje w przyszłości. Teraz nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale po kilku latach zobaczymy swoje błędy i złe poczynania.. Wtedy będziemy żałować, ale to i tak nic nie zmieni.. Trzeba starannie przemyśleć każde słowo, które chcemy wypowiedzieć. Każdy gest ma znaczenie... Nic nie jest bezkarne i bez następstw. Musimy nauczyć się, podejmować właściwe, przemyślane decyzje.
Piszę tego bloga od stycznia, i chociaż on zabardzo was nie ciekawi, i nie ma mega popularności, to ciesze się, że utworzyłam go, bez niego moje życie napewno wyglądało by inaczej.. Ciesze się też dlatego, że poznałam takie wspaniałe osoby jak :

LaRue.. Dziękuję za wszystko. Jesteś najukochańsza.
Lavender B.- Dziękuję. M.in. dzięki tobie założyłam tego bloga.
Anorexic- Dzięki tobie zmieniłam niektóre poglądy.
KlaudynJot- Dziękuję. Jesteś wspaniała.

I wszystkim innym. Przykro mi, że nie komentujecie bloga, ale trudno. Piszę go dla siebie i dla oczyszczenia własnych myśli. Po wypisaniu tutaj tego co myślę czuje się "oczyszczona" ze złych emocji itp.


Dziękuję. Kocham was ! ♥♥♥♥♥♥♥


Pozdrawiam
TyŚka~

1 komentarz:

  1. Sorki, że często nie komentowałam, ale teraz postaram się komentować każdy post :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz kilka słów od serca.